Maxime Trijol Grand Classic XO cognac 40% DB

104.42 (87.02 bez DPH)

Farba jantárová so zábleskami mahagónu. Cítiť kyticu kvetov rozvíjajúcu sa do korenistých tónov na podnebí vytvárajúc hlboký zmysel. Jeho zoskupenie aróm vytvára harmóniu plnohodnotného koňaku. Cognac ktorý je zmesou cognacov s najmladším potomkom v sude 10 rokov a viac. Nájdete v ňom aj 20-35 rokov zrejúci koňak.

Výnimočná cena pri odbere 2 ks.

Vynikajúci pomer ceny a kvality v klenote koňak.

Rodinná tradícia, ktorá sa počítá už od roku 1859, pokračuje s nezmenenou intenzitou už 150 rokov až do súčasnej šiestej generácie! Pan Jean-Jacques Trijol a jeho rodina hospodarí na 60 Ha vlastných viníc v najlepšej časti regiónu Cognac, Petite a Grand Champagne.

Destiléria Maxime Trijol je najväčšia nezávislá výroba koňakov s 22 vlastnými destilačnými kolónami. Od vypestovania hrozna po destiláciu, cez zrenie, na všetko dohliada osobne pán Jean-Jacques Trijol a jeho rodina. Firma exportuje 90% produkcie do viac ako 40 krajín Európy, Severnej a Strednej Ameriky, Ázie a Ruska.

Produkty Maxime Trijol nájdeťe tiež u významných leteckých spoločností na palubách lietadiel, ako napríklad: United Airlines, Air Ivoire, Air Canada, Estonian Air.

Exkluzivné koňaky Maxime Trijol sa radia do apelácií: The Grand Classic Range a The Grande Champagne Range.

Do kategórie Grand Classic okrem iného patria: – Cognac Maxime Trijol VS – chuť intenzívna, ovocná, ľahká a veľmi dobre vyrovnaná – Cognac Maxime Trijol VSOP – chuť ovocná plná s veľmi dlhým záverom – Cognac Maxime Trijol XO Selection – vláčny s kvetinovými tónmi, korením a lieskovcami, vanilkou a drevom – Cognac Maxime Trijol XO – chuť komplexná s náznakom vanilky, pomarančov a čokolády. Cognac Maxime Trijol XO je zástupca prémiových nezávislých výrobcov francuzských koňakov. Doba zrenia v sude stanovená zákonom je minimálne 10rokov.

Do kategorie The Grande Champagne taktiež patria: – Cognac Maxime Trijol Grande Champagne XO – delikátna plná chuť, s dlhým záverom – Cognac Maxime Trijol Grande Champagne Extra – elegantná plná chuť, s dlhým záverom – Cognac Maxime Trijol Reserva, Elegance, VSOP a výnimočne Ancestral.

Koňaky Maxime Trijol z rady Classic sa môžu podľa modernej mixológie podávať dokonca s ľadom, alebo z neho vytvárať moderné luxusné kokteily, samozrejme konzumácia pri teplote okolo 20 C samostatne se nevylučuje. Naopak koňaky z radu Grande Champagne, ktoré sa vyrábajú výhradne z hrozna tejto časti regiónu Cognac, sú vrcholom vinárského umenia, sú delikátné a veľmi vzácné. Tieto koňaky sú vyrobené čisto z hrozna oblasti Grand Champagne a sú unikátom, ktorý je ideálnym darčekom či investíciou do zbierky pre ozajstných znalcov alebo pre všetkých, ktorý majú radi niečo výnimočného.
Súčasťou tejto unikátnej rady je aj VINTAGE rada, ktorá prekvapí svojím výberom rôznych ročníkov. TO NAJLEPŠIE pre TÝCH NAJLEPŠÍCH.
Radu obohacuje aj produkt PINEAU de Charentes white a red.
Potešte svoje zmysly týmto výberom na rôzne príležitosti.

Vyznamenania:

Gold medal at the 1st Tasting in Cologne of the best French wines & spirits for Germany 2014
Gold medal at the 5th Miami Challenge of the best French spirits for the USA 2015
Gold medal at the 6th challenge of the best French spirits for Asia 2016
Silver medal Wine and Spirits Wholesalers of America 2016
New York International Spirits Competition 2016 Cognac Producer of the Year
Double Gold winner New York International Spirits Competition 2017
GOLD MEDAL, San Francisco World Spirit Competition 2018

Objem: 1.4
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 8588007081922 Katalógové číslo: 89994 Kategórie: ,

Popis

Zákonný názov potraviny: Koňak
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Destilát z vína, voda
Alergény: Neuvádza sa
Výživové údaje/jednotka: neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Francúzsko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: F.T.D MAXIME-TRIJOL
2, IMPASSE DU PARADIS
17520 SAINT-MARTIAL S/NÉ
FRANCE
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: 40 % obj.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Maxime Trijol Grand Classic XO cognac 40% DB”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *