BOŠÁCKA slivovica 52%drevená kaz.s cínovou etiket.

44.39 (36.99 bez DPH)

Svetoznáma slivovica, bez ktorej sa nemá zo Slovenska odchádzať. Povestná ovocinárska tradícia slovensko-moravského pomedzia už z čias Márie Terézie začala písať tradíciu tohto destilátu zo sliviek. Vyrobená s láskou a úctou z vybraných odrôd sliviek je dôstojným sprievodcom vzácnych okamihov i nezastupiteľnou úlohou v ľudovom liečiteľstve.

Tento destilát najvyššej kvality je vyrábaný podľa starých osvedčených receptúr. Starostlivo vybrané, vyzreté ovocie kvasí prirodzeným spôsobom a po dokonalom vykvasení sa destiluje tradičnou metódou. Typickú hladkú, vyrovnanú a lahodnú chuť pravého slivkového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava z vybraných najlepších odrôd sliviek.

BOŠÁCKA SLIVOVICA v sebe spája antickú i veľkomoravskú tradíciu pestovania kvalitného ovocia s benediktínskou tradíciou výroby alkoholu, ktoré sa stretli a spojili vo viac ako 500 ročnej ľudovej tradícii výroby ušľachtilého nápoja. Stala sa značkou kvality a symbolom nielen dolín Bielych Karpát, ale celého trenčianskeho kraja.

Objem: 0.7
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 8585001393129 Katalógové číslo: 77436 Kategórie:

Popis

Zákonný názov potraviny: Bošácka slivovica v kazete s cínovou etiketou 52% 0,7 l
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): slivkový destilát,voda
Alergény: bez
Výživové údaje/jednotka: neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: 2200 g / 700 ml
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Chráňťe pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Slovensko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: OLD HEROLD, s.r.o. Bratislavská 36 911 05 Trenčín Slovenská republika
Návod na použitie: x
Skutočný obsah alkoholu: 52 % obj.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BOŠÁCKA slivovica 52%drevená kaz.s cínovou etiket.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *