STROH JAGERTEE KRUG 40%

14.94 (12.45 bez DPH)

Produkty značky STROH sú najznámejšími rakúskymi alkoholickými nápojmi. Tradícia firmy trvá už 175 rokov. Dnes sa môžete s produktmi STROH stretnúť vo viac ako 40 krajinách sveta. Dobre známy je predovšetkým STROH Original Inlander Rum, ktorého receptúra je založená na zmesi melasového rumu a tých najlepších esencií a aróm, a vďaka tejto špeciálnej zmesi sa vyznačuje delikátnou rumovou chuťou a harmonickým tónom. Dodržiava sa originálna receptúra, ktorá pochádza od zakladateľa spoločnosti, Sebastiana Stroha. Okrem STROH Original je v ponuke taktiež STROH JAGERTEE . tento produkt je výborným spoločníkom predovšetkým v zimnom období ako horúci nápoj. Novinkou je STROH FIRE, v ktorom si môžete vychutnať chuť citrusov, škorice, ale predovšetkým BIRD´S EYE CHILI.

Objem: 1
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 9001700090408 Katalógové číslo: 84291 Kategórie: ,

Popis

Zákonný názov potraviny: Liehovina
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Neuvádza sa
Alergény: Neuvádza sa
Výživové údaje/jednotka: neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Rakúsko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: Rudolf Jelínek Slovakia s.r.o. Kráľovská 1, 909 01 Skalica
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: 40 % obj.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “STROH JAGERTEE KRUG 40%”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *