S.PELLEGRINO, minerálna voda perlivá, 0,5l PET

0.62 (0.52 bez DPH)

S.Pellegrino minerálna voda sa zapísala do histórie vďaka sviežim a dlhotravúcim bublinkám, ktoré zanechávajú hebký pocit na podnebí. Mierne slaná chuť vyvážená s kyslosťou zaručuje celkové osvieženie a rýchlo uhasený smäd.

Dokonalý nápoj k chutnému jedlu dokáže neutralizovať chuť podsaditého vína. S.Pellegrino sa stala preslávenou minerálnou vodou na celom svete práve pre svoju dlhotrvácnu sýtenosť, bohatú mineralizáciu a stredne veľké bublinky. Prináša to najlepšie z prémiových pokrmov a vôní. S.Pellegrino PET fľaše sú ideálnou voľbou osvieženia, či už do domácnosti, alebo na cestách. Verzia PET bola špeciálne skúmaná tímom odborníkov, vytvorená v rovnakom “Vichy” tvare, aby bol pre koncových zákazníkov ľahko rozpoznateľný jedinečný štýl a prvotriedne vlastnosti tejto talianskej značky.

S.Pellegrino a Acqua Panna sú vynikajúce minerálne vody populárne po celom svete, a to nielen v popredných reštauráciách, ale aj v domácnostiach. Dve historické talianske klasiky – príbehy o úspechu týchto značiek pramenia v ich atraktívnych hodnotách a v elegantnej rovnováhe chutí.

Objem: 0.5
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 8002270000201 Katalógové číslo: 93770 Kategórie:

Popis

Zákonný názov potraviny: Prírodná minerálna voda obohatená prírodným oxidom uhličitým.
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Chemická analýza: Katióny (mg/l): Ca 166, Mg 49,5, Na 30,0. Anióny (mg/l): HCO 244, SO 401, Cl 49,6. Celkových rozpustených látok: 952mg/l. Plnené priamo zo zdroja: San Pellegrino Terme (Bergamo), Taliansko.
Alergény: Neobsahuje alergény.
Výživové údaje/jednotka: Neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: 0,5l
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Taliansko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: SANPELLEGRINO S.p.A. San Pellegrino Terme (BG), Loc. Ruspino, Italy
Návod na použitie: Vhodné na priame použitie.
Skutočný obsah alkoholu: Neuvádza sa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “S.PELLEGRINO, minerálna voda perlivá, 0,5l PET”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *