SAN PELLEGRINO Citrón

0.61 (0.51 bez DPH)

Z najlepších na slnku vyzretých citrónov je vyrobený tento chutný nealkoholický nápoj, pripomínajúci farby južného Talianska. Citrónovou arómou na jazyku aj podnebí, tým je typický SAN PELLEGRINO, citrónový sýtený nápoj s výraznou chuťou, bohatý na skutočnú šťavu zrelých citrónov z južného Talianska. SAN PELLEGRINO citrón je charakterizovaný dokonalou rovnováhou príjemne trpkých a sladkých tónov.

Objem: 0.33
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 6137 Katalógové číslo: 86874 Kategórie: ,

Popis

Zákonný názov potraviny: Sýtený nealkoholický nápoj s obsahom 16% citrónovej šťavy. Pasterizovaný.
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Zloženie: voda, citrónová šťava z koncentrátu 16%, cukor, oxid uhličitý, prírodná citrónová aróma.
Alergény: Neobsahuje alergény.
Výživové údaje/jednotka: Výživové údaje na 100ml: Energia: 164kJ/38 kcal, tuky: 0,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g, sacharidy: 8,9 g, z toho cukry: 8,9 g, vláknina: 0,0 g, bielkoviny: 0,0 g, soľ: 0,0 g.
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Taliansko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: SANPELLEGRINO S.p.A. San Pellegrino Terme (BG), Loc. Ruspino, Italy
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: Neuvádza sa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SAN PELLEGRINO Citrón”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *