SANPELLEGRINO Citrón

0.71 (0.59 bez DPH)

Z najlepších na slnku vyzretých citrónov je vyrobený tento chutný nealkoholický nápoj, pripomínajúci farby južného Talianska. Citrónovou arómou na jazyku aj podnebí, tým je typický SANPELLEGRINO, citrónový sýtený nápoj s výraznou chuťou, bohatý na skutočnú šťavu zrelých citrónov z južného Talianska. SANPELLEGRINO citrón je charakterizovaný dokonalou rovnováhou príjemne trpkých a sladkých tónov.

Objem: 0.33
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 6137 Katalógové číslo: 86874 Kategórie: ,

Popis

Zákonný názov potraviny: Sýtený nealkoholický nápoj s obsahom 16% citrónovej šťavy. Pasterizovaný.
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Zloženie: pitná voda, citrónová šťava z koncentrátu 11%, citrónová šťava 5%, cukor, oxid uhličitý, prírodná citrónová aróma, stabilizátor: pektín.
Alergény: Neobsahuje alergény.
Výživové údaje/jednotka: Výživové údaje na 100ml: Energia: 144kJ/34 kcal, tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,8 g, sacharidy: 7,8 g, z toho cukry: 8,9 g, vláknina: 0,1 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g.
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Taliansko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: SANPELLEGRINO S.p.A. San Pellegrino Terme (BG), Loc. Ruspino, Italy
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: Neuvádza sa

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SANPELLEGRINO Citrón”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *