Da Vinci In Romagna Sangiovese ročník 2021

12.00 (10.00 bez DPH)

Vinice z ktorých sa toto víno vyrába sú situované na juho-východ a pôda je rôznorodá od vápenca až po íl. Tento mix zaručuje ideálne podmienky na pestovanie a výrobu tohto vína.

Výroba tohto vína začína ručným zberaním a kvalitatívnou selekciou hrozna v polovici Septembra. Hneď po zbere sa hrozno ukladá do špeciálnych skladov kde “odpočíva” pri kontrolovanej teplote a vlhkosti po dobu 60 dní. Výroba pokračuje mäkkým lisovaním a následná fermentácia prebieha pri kontrolovanej teplote 25°C.

Toto víno sa vyznačuje intenzívnou červenou farbou s odtieňmi, ktoré sa dotýkajú rubínu. Vo vôni sa objavujú ovocné tóny, najmä vyzreté čerešne, slivky a vanilkové vnemy. Jeho sviežosť v kombinácii s mäkkosťou trieslovín, ktorá je ovplyvnená zrením v dubových sudoch, umocňuje pocit zrelého ovocia a perzistenciu. Je vhodné podávať s jedlom, kde hlavnú zložku tvorí tmavé mäso(divina a hovädzie ) v roznych kuchynských úpravách. Teplota podávania sa doporučuje v rozmedzí 16-18°C

Objem: 0.75
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: 2021
Krajina: Taliansko
Oblasť: Emilia Romagna
Cukor: suché
Sýtenie: tiché
Farba: červené
Odroda: Sangiovese
Prívlastok: DOC
Kód: 8007116995437 Katalógové číslo: 98969 Kategórie:

Popis

Zákonný názov potraviny: Víno
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Neuvádza sa
Alergény: OBSAHUJE SIRIČITANY
Výživové údaje/jednotka: neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Skladujte v suchu bez prístupu sálavého tepla.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Taliansko
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: Distribútor: KON-RAD spol. s r.o., Cesta na Senec 24, 830 06, Bratislava
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: 15%

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Da Vinci In Romagna Sangiovese ročník 2021”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *