Russian Standard Original vodka 38%

10.50 (8.75 bez DPH)

Filtrácia Vodky Russkij Standart Original sa prevádza cez filtre z brezového dreveného uhlia. Vodka Russkij Standard je pripravená tradičným spôsobom z komponentov tej najvyššej možnej kvality: najlepších odrôd pšenice z centrálnej oblasti Ruska, čistej, nedestilovanej, mäkkej vody zo severných oblastí Ruska, ktorá je trpezlivou filtráciou dotiahnutá k dokonalosti.

Vodka Russian Standard je pripravená tradičným spôsobom zo surovín tej najvyššej kvality — najlepšia odroda pšenice z centrálneho Ruska, čistá nedestilovaná mäkká voda zo severných oblastí Ruska, ktorá je trpezlivou filtráciou privedená k dokonalosti a 4 x destilácia. Filtrácia Vodky Russian Standart Original prebieha cez filtre z dreveného brezového uhlia.
Vodka Russian Standart je nielen skvelá vodka, ale aj nesmierne štýlový produkt, ktorý vizuálne nadväzuje na najlepšie ruské tradície a ktorý stojí vysoko nad tzv. tradičnými výrobkami sovietskej éry. Obal Vodky Russian Standard bol navrhnutý pánom Petersonom z londýnskej dizajnérskej dielne Identica Ltd., ktorá je tvorcom nie málo slávnych medzinárodne známych značiek. Tvar povrchu fľaše zdôraznený etiketou pripomína tvar veží na ruských pravoslávnych chrámoch. Dizajn tejto fľaše je štylizovaný do tvaru gigantického kremelského zvona Kolokolu.

Objem: 0.7
Merná jednotka: l
Balenie: 1ks
Ročník: Neuvádza sa
Kód: 4603400002368 Katalógové číslo: 88095 Kategórie:

Popis

Zákonný názov potraviny: Vodka
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí): Neuvádza sa
Alergény: Neuvádza sa
Výživové údaje/jednotka: neuvádza sa
Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: Neuvádza sa
Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Ruská federácia
Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: Neuvádza sa
Návod na použitie: Neuvádza sa
Skutočný obsah alkoholu: 38 % obj.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Russian Standard Original vodka 38%”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *