30. septembra 2021

TWEZO Krabička plná chutí


Prinášame vám ako prvý e-shop jedinečné darčekové balenie vyhľadávaných miniatúriek rumov TWEZO v darčekovom balení.

Karibské pláže zaliate horúcim slnkom, príjemný tieň pod palmou a vlny rozplývajúce sa na jemnom horúcom piesku. Navodili sme vám práve dovolenkovú atmosféru? Áno, to bolo našim cieľom. Chceli sme vám priniesť zážitok z karibských ostrovov v jednej krabičke. Pripravili sme pre vás zaujímavé darčekové balenie pre všetkých milovníkov rumov. Ak ste ešte o rumoch TWEZO nepočuli, nič sa nedeje. Toto darčekové balenie miniatúriek môže slúžiť aj ako malý ochutnávkový set, z ktorého si určite nájdete svojho favorita. V jednom balení nájdete rum z Cuby, ale aj z Barbadosu, či súostrovia Trinidad & Tobago. Určite oceníte jeho kvalitu, špecifickú vôňu a bohatú chuť. Krabičku môžete podarovať priateľom, rodine, kolegom a určite ich potešíte nevšedným darčekom.

Balenie TWEZO obsahuje:

TWEZO Rum TRINIDAD Y TOBAGO 40% 0,05l

Jasný až slamovo žltý vzhľad s náznakmi „zlata“. Ako prvá sa rozvinie sladkosť po stopách mandlí a korenia, neskôr tóny vanilky a briošky. Rum je na podnebí čistý a výrazný. Počiatočné koreninové, mandľové a čokoládové tóny sa rozvinú v chuti na perníkovú a pomarančovú príchuť, čím získa tento rum osobitý charakter typický pre toto súostrovie.

TWEZO Rum CUBA 40% 0,05l

Okrová žltá farba so zlatými odleskami. Aromatické tóny trstiny a medu sú dominantné. Drevené tóny sa rozplynú. Neskôr je jemný. Aromatické tóny sú po korení (opečené lieskové oriešky) a potom prichádzajú sladké a jemné kvetinové tóny. Tento rum nás volá cestovať už od prvých dúškov.

TWEZO  Rum BARBADOS 40% 0,05l

Zlatá jantárová farba so zlatými dotykmi. Okrúhlosť a komplexnosť. Vanilkové a brioškové tóny vedú k jemným, korenistým nuansám. Na podnebí je jasný po dube. Nasledujú arómy muškátového orieška a vanilkového cukru, ktoré dodávajú rumu jemný záver. Tento rum je veľkorysý a bohatý s pôvodnými chuťami Západnej Indie. Skutočne pozvanie na výlet!

TWEZO Rum BARBADOS 8ročný 40% 0,05l

Vzhľad starého zlata a mahagónu s náznakmi zlatej medi. Je komplexný a zaoblený. Exotické ovocie a vanilkové tóny Bourbonu sú jemné s arómami: koža, dym, toast, sú čisté a lákavé. Na podnebí je jemný a štedrý s vláčnymi, dobre integrovanými trieslovinami. Rozvíja sa do muškátových orieškov, kože a briošiek, ktoré dodávajú tomuto rumu výnimočnú, úplne zvodnú aromatickú paletu. Tento rum je štruktúrovaný, elegantný a bohatý na typické chute Západnej Indie. Tento osemročný rum, ktorý je viac než len pozvánkou na cestovanie, vás prenesie priamo do srdca Barbadosu.